Hakkımızda

Soner Oto Özel Servis Eskişehir oto servis olarak eğitimli uzman personelleri, en yeni ve en iyi ekipmanlarla donatılmış atölyesi ile Mercedes, Volkswagen, Ford, Skoda, Audi, Opel, Seat marka araçlara titizlikle hizmet vermektedir. Araç bakım hizmetlerinin yanında Eskişehir yol yardım noktası olarak 7 gün 24 saat boyunca araç sahiplerinin çekici ihtiyacına da yanıt veren Soner Oto Özel Servis, yaşanan soruna en hızlı çözümü bulmaktadır.

 

Araç sahiplerinin Uzun yıllardır araçlarını güvenle emanet ettikleri adres olan servisimiz, tamir bakımdan orijinal yedek parça teminine, yağ değişiminden kronik sorunlara kadar görev yapmaktadır. Eskişehir özel servis olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren ekibimiz, mutlu ve güvenli sürüş sağlamaktadır.

 

Araç sahiplerinin yaptıracağı işlemlerden önce Eskişehir Volkswagen servis tavsiye araştırmasında karşılarına çıkan isimlerden biri olan Soner Özel Servis, tamir, bakım, onarım, parça takma, değiştirme gibi tüm işlemleri gerçekleştirmektedir. Soner Oto Özel Servis kullandığı teknoloji ile servisimize gelen tüm araçların servis kaydını tutarak aracınızın geçmişe dönük onarımlarını değerlendirme şansı sağlar. Profesyonel, kaliteli ve aracınız için en doğru Eskişehir volkswagen servis ile görüşmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Soner Oto Özel Servis İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı Teknik Sokak No:16 / ESKİŞEHİR

Tel: 0531 490 23 04 | 0532 688 14 27